Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

Sabirabad Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Təhsil

Saatlı

Saatlı rayonu üzrə təhsil müəssisələri haqqında
M Ə L U MA T

 

S/S Məktəbin adı Ünvanı Direktorun adi, soyadı və atasının adı İş nömrəsi
1 Saatlı rayon Peşə Liseyi Nizami küçəsi 2 Hüseynov İsmayıl Əzizağa oğlu 0212853058

 

 Ümumtəhsil məktəbləri haqqında
M Ə L U MA T

T

S/S Məktəbin adı Ünvanı Direktorun adi, soyadı və atasının adı İş nömrəsi
1. S.Vurğun adına şəhər 1 nömrəli tam orta məktəbi H.B.Zərdabi küçəsi 78 Məmmədov Oktay İslam oğlu 212853248
2. M.Əzizbəyov adına şəhər 2 nömrəli tam orta məktəbi Heydər Əliyev prospekti 241 Əlizadə Pünhan Vahıb 212853543
3. C.Cabbarlı adına şəhər 3 nömrəli tam orta məktəbi M.Sübhi küç. 4 Əliyev Bayraməli Əlibala oğlu 212853898
4. V.Əsgərov adına şəhər 4 nömrəli tam orta məktəbi Heydər Əliyev prospekti 157 İsmayılova Tamella Fərrux qızı 212853148
5. M.Əliyev adına Əlisoltanlı kənd tam orta məktəbi Əlisoltanlı kəndi Məmmədov Nizami Cəfər oğlu  
6. Ə.Əhmədov adına Qaracalar kənd tam orta məktəbi Qaracalar kəndi İbrahimov Şamil Şahmirzə oğlu  
7. Q.Abduloğlu adına Gomuşçu kənd tam orta Gomuşçu kəndi Rüstəmov Qiyas İbrahim oğlu  
8. Ə.Şüküroğlu adına Varxankənd tam orta məktəb Varxankənd kəndi Şimşəkov Lətif Şükür  
9. Məzrəli kənd tam orta məktəbi Məzrəli kəndi Şükürov Mehman Qiyaməddin oğlu  
10. İ.Əliyev adına Hacıqasımlı kənd tam orta məktəbi Hacıqasımlı kəndi Məmmədov Orucəli Fazil oğlu  
11. M.Mehbalıyev adına Nərimankənd kənd tam orta məktəbi Nərimankənd kəndi Əhmədov Bəhrəm Ataxan oğlu  
12. V.Əzimov adına Qıraqlı kənd tam orta məktəbi Qıraqlı kəndi Abasov Arif Qurban o  
13. M.Ağayev adına Mustafabəyli kənd tam orta Mustafabəyli kəndi Astanov Nizami Abduləli oğlu  
14. Əhmədbəyli kənd tam orta məktəbi Əhmədbəyli kəndi Azayev Eldost Səmidağa oğlu  
15. Ə.Vəliyev adına Dədə Qorqud kənd tam orta Dədə Qorqud kəndi Əliyev Əhmədağa Bayram oğlu  
16. Məmmədabad kənd tam orta məktəbi Məmmədabad kəndi Bayramov Vidadi Novruz oğlu  
17. H.Əliyev adına Cəfərxan kənd tam orta məktəbi Cəfərxan kəndi Səfərov Fərhad Xanoğlan oğlu  
18. M.Mirzəliyeva adına Sarıcalar kənd tam orta Sarıcalar kəndi Həsənova Lətifə Məhərrəm qızı  
19. O.Mirzəyev adına Şirinbəy kənd tam orta məktəbi Şirinbəy kəndi Ulfanov Daşdəmir Əsim oğlu  
20. İ.Ağayev adına Xanlarkənd kənd tam orta məktəbi Xanlarkənd kəndi Kərimov Əlipaşa Məmməd oğlu  
21. Qarayevkənd kənd tam orta məktəbi Qarayevkənd kəndi Tağıyev Zakir Səttar o  
22. T.İsmayılov adına Mircəlalkənd kənd tam orta Mircəlalkənd kəndi Nuriyev Ələşrəf Həmid oğlu  
23. R.Səfərov adına Qara Nuru kənd tam orta məktəbi Qara Nuru kəndi Hüseynov Məhəmməd Hüseynəli oğlu  
24. Azadkənd kənd tam orta məktəbi Azadkənd kəndi Qocayeva Tənzilə Şıxalı qızı  
25. A.Çaxoyev adına Fətəlikənd kənd tam orta məktəbi Fətəlikənd kəndi İsayev Məhəmməd Zəngiz oğlu  
26. Nəsimikənd kənd tam orta məktəbi Nəsimikənd kəndi Topiyev Məlikşah Cəmusər oğlu  
27. A.Sədimoğlu adına Smadakənd kənd tam orta Smadakənd kəndi Ələddinov Məhəddin Həmid oğlu  
28. Yeni Novruzlu kənd tam orta məktəbi Yeni Novruzlu kəndi Rzayev Elnur Əlisalam oğlu  
29. M.Muradov adına şəhər 1 nömrəli ümumi orta məktəbi M.Müşfiq küçəsi 14 Nəzərova Aybəniz Abış qızı  
30. M.Ağayev adına şəhər 2 nömrəli ümumi orta məktəbi M.F.Axundov küçəsi 29 Əhmədov Fail Zülfüqar oğlu  
31. Mollavaizli kənd ümumi orta məktəbi Mollavaizli kəndi Mənəfov Fərman Baloğlan oğlu  
32. Ş.Nəzərov adına Potubəyli kənd ümumi orta məktəbi Potubəyli kəndi Abbasov Fikrət Mirzəkişi oğlu  
33. Bəylər kənd ümumi orta məktəbi Bəylər kəndi Əmişov Zakir Məhəmməd oğlu  
34. Seyidlər kənd ümumi orta məktəbi Seyidlər kəndi Əzizov Xəlilağa Həbibulla oğlu  
35. Kamallı kənd ümumi orta məktəbi Kamallı kəndi Muradova Samirə Sövüdmalı qızı  
36. V.Zeynalov adına Dəllər kənd ümumi orta məktəbi Dəllər kəndi Əbilov Sarxan Məhəmməd oğlu  
37. Novruzlu kənd ümumi orta məktəbi Novruzlu kəndi Əliyev Əhəd Abbas o  
38. A.Mustafayev adına Qıraqlı kənd ümumi orta məktəbi Qıraqlı kəndi Əzimova Zülfiyyə Rəhim qızı  
39. A.Ağayev adına Sarıcalar kənd ümumi orta məktəbi Sarıcalar kəndi Əliyeva Gülnarə Əlipaşa qızı  
40. C.Sadıqov adına Qara Nuru kənd ümumi orta məktəbi Qara Nuru kəndi Əliyev Tofiq Zeynal oğlu  
41. İ.Nəzimov adına Qazanbatan kənd ümumi orta məktəbi Qazanbatan kəndi Süleymanov Özübəy Özüxan oğlu  
42. V.Zərbəliyev adına Əliabad kənd ümumi orta məktəbi Əliabad kəndi Kazımov Hilal Həmzə oğlu  
43. Ö.F.Nemanzadə adına Günəşli kənd ümumi orta Günəşli kəndi Cəlilov Mövlud Məhəmməd oğlu  
44. Ə.Quliyev adına Genişkənd kənd ümumi orta məktəbi Genişkənd kəndi Rzayev Allahverdi Əzizağa oğlu  
45. E.Cəfərov adına Məmmədabad kənd ibtidai Məmmədabad kəndi Nəsirov Zülfəli Əli oğlu  
46. M.Hüseynov adına Şirinbəy kənd ibtidai məktəbi Şirinbəy kəndi Əliyev Rafiq İzzət oğlu  
47. Ə.Ağayev adına Soltanabad kənd ibtidai məktəbi Soltanabad kəndi İmanov Ramiz Kamal oğlu  
48. Mircəlalkənd kənd ibtidai məktəbi Mircəlalkənd kəndi Cahangirov Zülfəli Saat oğlu  
49. Heydərabad kənd ibtidai məktəbi Heydərabad kəndi Zeynalov İmamverdi Zeynal oğlu  

 Saatlı rayonu üzrə Körpələr evi-uşaq bağçalari haqqında
M Ə L U MA T 

 

S/S Müəssisənin adı Ünvanı Rəhbərin adi, soyadı və atasının adı İş nömrəsi
1 E.Əhmədov adına Saatlı şəhər 1 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası Nizami küçəsi 1 Vəfa Mirağaqızı  
2 Y.Mirzəyev adına Saatlı şəhər 2 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası A.Abuzərov küçəsi 72 Qədirova Həcər Fazil qızı  
3 A.Mixayluk adına Saatlı şəhər 3 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası M.Ağayev küç. döngə 1, bina 1 İbrahimova Təranə Umud qızı  
4 Q.Həsənov adına Saatlı şəhər 4 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası Heydər Əliyev prospekti 269 Gülüşova Kəmalə Əlikram qızı  
5 Saatlı şəhər 5 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası Heydər Əliyev prospekti 159 Nağıyeva Nəzakət İlyas qızi  
6 Qaracalar kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Qaracalar kəndi  Fərəcova İlhamə Ağamusa qızı  
7 Əlisoltanlı kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Əlisoltanlı kəndi  Həsənova Mənzər Səriş qızı  
8 Qıraqlı kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Qıraqlı kəndi  Məmmədova Nəzifə Xanmirzə q.  
9 E.Mehbalıyev adına Dədə Qorqud kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Dədə Qorqud kəndi  Həsənova Gülayə Əkrəm qızı  
10 Z.Əliyev adına Qara Nuru kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Qara Nuru kəndi  Əzizova Məhsəti Mahmud qızı   
11 Cəfərxan kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Cəfərxan kəndi  Tahirova Nəzakət Əsvəndi qızı  
12 Günəşli kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Günəşli kəndi  Süleymanova Nurgözəl Fazil qızı  
13 Nəsimikənd Körpələr evi-uşaq bağçası Nəsimikəndi  Bayraqdarova Nuriyyə Mövlud q.  
14 Mircəlalkənd Körpələr evi-uşaq bağçası Mircəlalkəndi  Qafarova Rəqiyyə Savalan qızı  
15 Xanlarkənd Körpələr evi-uşaq bağçası Xanlarkəndi  Şahbazova Təranə Sahibəli qızı  
16 N.Əsədov adına Şirinbəy kənd Körpələr evi-uşaq bağçası Şirinbəy kəndi  Kərimova Zəminə Səttar qızı   
17 Genişkənd Körpələr evi-uşaq bağçası Genişkəndi  Namazova Validə Zahid qızı  
18 Ə.Nuriyev adına Sarıcalar kənd 1 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası Sarıcalar kəndi Həsənova Almaz Cəfər qızı  
19 E.Qasımov adına Sarıcalar kənd 2 nömrəli Körpələr evi-uşaq bağçası Sarıcalar kəndi Qasımova Zibeydə Qonsur qızı